BANESE me QIRA në ARBERI ( DRAGODAN )

Jepet me qera nga: JETONI 27 Nën 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë

LESHOJ BANESEN *** SUPER - LUXOZE *** në ARBERI - DRAGODAN, afër KOMUNES se RE.!!!

BANESA është NDERTIM i RI dhe është e MOBILJUAR me MOBILJE të REJA dhe MODERNE.!!!

Perbëhet prej :

1 x SALLON
1 xx **** KLIMA ****
1 x TV - PLASMA - LCD - FLAT
1 x INTERNET dhe KABLLOVIK ( Me Mundesi te KYQJES, permes IPKO ose KUJTESA.!!!
1 x KUZHINE - KOMPLET me te gjitha PJISJET E DUHURA dhe të REJA.!!!
1 x MAQINE per LARJEN e ENEVE.!!!
2 x DHOMA te FJETJES
1 x BANJO / WC
1 x MAQINE per LARJEN e RROBAVE.!!!
1 x BALLKON i MADH
1 x NXEMJE QENDRORE ee BANESES - Me RRYME.!!!

QIRAJA : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327 ( VIBER ).!!!

Per ma shumë INFORMATA si dhe per ta VIZITUAR BANESEN, na KONTAKTONI permes TELEFONIT në CDO KOHE.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327


**********************************************************************************
Banesa Apartmane Shtepija Shtepia Toka Plac Objekt Afarist. Zyre Lokal Butik Qender iphone ipad iOS iped.Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia motorola sony ericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET BMW X3 BMW X5 BMW X6 BLACK BERRY IPHONE IPAD MOTOROLA kabell nikon SONYERICSSON VW SONY LCD PLASMA TV LLAPTOP skenderaj APARAT USB FOTOAPARAT MOBILJE Note TEXTIL, MODA s5 FASHION style SHES, BLEJ,KERKOJ MARR QIRA Objekt SAMSUNG gjarmani gjermania importuar nga nexus Galaxy LLAPTOP ordinance barnatore hp harddisk disc IPAD APARAT KAFE FOTO image app 4s AUTO s4 s3 VETURA OPEL, ASTRA JEEP ORA SPORT SELEKTRONIK LG SAMSUNG suhareke 5s 3s therrande GALAXY NOTE SAMSUNG vushtrri burim therande agency kline peje TAB HTC KOMBI MAQINA FELLNE KAMION s2 NIKE ADIDAS PUMA REEBOOK Rover cdi ferizaj gilan podujeve podjeve mitrovice kaqanik lipjan VERSACE ARMANI 1 MILION prizren PARFUM depo gilan butik rruga rryma berrllogu mbeturinat FORMULA ROLEX, FIAT FORD VW Fiat PASSAT TOYOTA MERCEDES bileta agjencion HONDA HYNDAI ARI tirane durres ASCONA SEAT JETTA TDI AGREGAT GJENERATOR KOMBI mp4 rimorkio KAMIONA TRAKTOR,A6 A4 A3 LG ANDROID WINDOWS KUZHINE Banjo DYER DR..

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim