BANESE me QIRA në QENDER te PARLAMENTI

Jepet me qera nga: JETONI 01 Dhj 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë

LESHOJ BANESE me QIRA ** ne QENDER ** te PARLAMENTI.

BANESA është NDERTIM i RI dhe me MOBILJE te REJA.

Perbehet prej :

1 x SALLON
1 x TV
1 x INTERNET dhe KABLLOVIK ( Me mundesi KYQJE permes IPKO ose KUJTESA.)
1 x KUZHINE - KOMPLET me te gjitha PAJISJET e DUHURA dhe te REJA.
1 x *** MAQINE per LARJEN e E N E V E ***
1 x DHOME e FJETJES
1 x PARADHOME
1 x BANJO / WC
1 x MAQINE per LARJEN e RROBAVE
1 x BALLKON - me PAMJE kah PARLAMENTI
1 x NXEMJE QENDRORE - me RRYME - e BANESES.!!!

Per ma shumë INFORMATA si dhe per ta VIZITUAR BANESEN, na KONTAKTONI permes TELEFONIT në CDO KOHE.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 38


************************************************************************************* Banesa Apartmane Shtepija Shtepia Toka Plac Objekt Afarist. Zyre Lokal Butik Qender iphone ipad iOS iped.Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia motorola sony ericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mbeturina merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim uji ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET BMW X3 BMW X5 BMW X6 BLACK BERRY IPHONE IPAD MOTOROLA kabell nikon SONYERICSSON VW SONY LCD plin PLASMA TV LLAPTOP skenderaj APARAT USB FOTOAPARAT MOBILJE Note TEXTIL, MODA s5 FASHION style SHES, BLEJ,KERKOJ MARR QIRA Objekt SAMSUNG gjarmani gjermania importuar nga nexus Galaxy LLAPTOP ordinance barnatore hp harddisk disc IPAD APARAT KAFE FOTO image app 4s AUTO s4 s3 VETURA OPEL, ASTRA JEEP ORA SPORT SELEKTRONIK LG SAMSUNG suhareke 5s 3s therrande GALAXY NOTE SAMSUNG vushtrri burim therande agency kline peje TAB HTC KOMBI MAQINA FELLNE KAMION s2 NIKE ADIDAS PUMA REEBOOK Rover cdi ferizaj gilan podujeve podjeve mitrovice kaqanik lipjan VERSACE ARMANI 1 MILION prizren PARFUM depo gilan butik rruga rryma berrllogu mbeturinat FORMULA ROLEX, FIAT FORD VW Fiat PASSAT TOYOTA MERCEDES bileta agjencion HONDA HYNDAI ARI tirane durres ASCONA SEAT JETTA TDI AGREGAT GJENERATOR KOMBI mp4 rimorkio KAMIONA TRAKTOR , A6 A4 A3 LG ANDROID seat WINDOWS KUZHINE Banjo DYER DR..Automobil Audi kia Mondeo ml c klas Klasse s a3 b trugen QENDER mahalla sheshi Bill Clinton pejton NXEMJE toke plac SD card Karte goma rezerv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim