BANESE me QIRA ne QENDER te KAFET e VOGLA / QAFA

Jepet me qera nga: JETONI 11 Sht 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë

LËSHOJ BANESË me QIRA në QENDËR te KAFET e VOGLA, te QAFA, afër QEBAPTOREVE GJAKOVA dhe PARTIZANI te PUMPA e BENZINIT KOSOVA PETROLL.

BANESA është NDËRTIM i RI, gjindet në KATIN e DYTË ( 2 ) dhe është tërsisht e MOBILJUAR me MOBOLJE të REJA.!!!

Perbëhet prej Rreth 65 m2 :

1 x SALLON
1 x TV PLASMA - LCD - FLAT
1 x **** K L I M Ë ******
1 x KABLLOVIK dhe INTERNET ( me MUNDËSI KYQJE permes IPKO ose KUJTESA ).!!!
1 x KUZHINË - KOMPLET me të gjitha PAJISJET e DUHURA dhe të REJA.
1 x DHOMË GJUMI
1 x BANJO
1 x BALLKON
1 x NXEMJE QËNDRORE e BANESES ( me RRYMË ).

QMIMI : 300.- €

Për ma shumë INFORMATA si dhe për ta VIZITUAR BANESËN, na KONTAKTONI permes TELEFONIT në CDO KOHË.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327 ( VIBER )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim