BANESE me QIRA ne ULPIANE

Jepet me qera nga: Banesa 30 Gsh 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: ULPIANE
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Ulpiana, konkretisht mbrapa kishes.
Banesa eshte ne katin perdhese.
Eshte e mobiluar.
Ka kete renditje:
1 Dhome gjumi ( ku ka te vendosur shtratin Dopio, 1 divan dhe nje fotele)
1 Kuzhine (ku ka te vendosur nje divan per qendrim ditor)
1 Banjo

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim