BANESE me te gjitha te REJA me QIRA ne TOPHANE

Jepet me qera nga: Banesa 28 Pri 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: TOPHANE
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Tophane, konkretisht perballe Bahollve.
Banesa eshte teresisht e mobiluar me te reja dhe ka kete renditje:

1 Sallon
1 Kuzhine
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim