Bames me qera mbrapa Aktashit

Jepet me qera nga: bames me qera 12 Maj 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 50m2 është ndërtim i ri ,e mobiluar,posedon një dhomë fjetje, sallon me kuzhinë , korridor,banjo dhe ballkon.
Cmimi është 250€ në muaj .
Oferta vlenë vetëm për familjar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim