Banea me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Refiku 24 Jan 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Qendër
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira në Qendër afër Hotelit " Grand" ,Banesa ka dhomën e ditës, dy dhoma gjumi , kuzhinën , banjon dhe ballkonin. Banesa është e mobiluar dhe ka ngrohje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim