Banea

Jepet me qera nga: Habib 23 Gsh 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira te shkolla teknike ne qender te prishtines,banesa asht ne katin e dyt dhe asht e sapo e renovuar dhe mobiluar me te gjitha te reja,per me shum info na kontaktoni ne:045 853 887
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim