Banesë (kat shtëpije) me qira në lagjen Dodona.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Dodona, Rr.Mustaf Hoxha
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë (kat shtëpije) me qira në lagjen Dodona.
Banesa gjendet në Rr.Mustaf Hoxha dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon
1. Banjo

ID e shpalljes: 00285

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim