Banesë 100m2 me qira në lagjen Pejton.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Kosta Novakoviq, Pejton
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesë 100m2 me qira në lagjen Pejton.
Banesa gjendet në objektin ku është edhe SIGAL UNIQA, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon
Objekti është mirë I siguruar, banesa ka ujë 24/7 si dhe ka klimë (air condition).

ID e shpalljes: 00308

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim