Banesë 100m2 me qira te Bregu i Diellit.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash 1 te Xhambazt
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 100m2 me qira te Bregu i Diellit.
Banesa gjendet afër tek Pro Credit Banka afër Xhambazve dhe është në katin e III-të.

Banesa ka këtë renditje:
1.Sallon
2.Dhoma gjumi
1.Kuzhinë
1.Banjo


ID e shpalljes: 00274

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim