Banesë 105m2 me qira në Tophane.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 16 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Lidhja e Prizrenit
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesë 105m2 me qira në Tophane.
Banesa është në katin e VII-të, objekti mirëmbahet në pastrim, ndriqimin e dritave dhe lifti punon 24h.
Banesa ka këtë renditje.
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon
1. Banjo
1. Garazhë

ID e shpalljes: 00294

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim