Banesë 107m2 me qira në Lagjen e Spitalit.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 17 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 107 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 107m2 me qira në Lagjen e Spitalit.
Banesa gjendet afër Shtabit të Eulexit dhe është në katin e III-të dhe është e Mobiluar mirë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 00253

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim