Banesë 130m2 me qira në Dragodan-Arbëri.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dragodan - Arberi, Rr. Ahmet Krasniqi
Sipërfaqe: 130 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesë 130m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Banesa gjendet në objektin e Rubin Invest, te FIVESTAR FITNESS, është tërësisht e mobiluar, dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo
2. Ballkona
1. Shpajz

ID e shpalljes: 00296

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim