Banesë 150m2 me qira në Qendër.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 16 Shk 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Sylejman Vokshi
Sipërfaqe: 150 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesë 150m2 me qira në Qendër.
Banesa gjendet mrapa sheshit Zahir Pajaziti, në rrugën Sylejman Vokshi dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Depo
1. Ballkon
1. Banjo
1. WC
Banesa është e sigurt, shumë vend i qetë dhe i përshtatshëm për banim, ka gjenerator, ngorhje qëndrore me rrymë si dhe klimë (air condition).

ID e shpalljes: 00307

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim