Banesë 200m2 me qira në Dragodan te Res. Amadeus.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 16 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dragodan - Arbëri
Sipërfaqe: 200 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesë 200m2 me qira në Dragodan te Res. Amadeus.
Banesa gjendet afër Restaurant Amadeus, është në katin e II-të, ka pamje nga qyteti, ujë 24/7 si dhe ngrohja qëndrore është me naftë (gjithashtu ka mundësi të lëshohet edhe i tërë objekti me qira prej 1000m2).
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo
1. Terasë me pamje kah qyteti
1. Koridor
1. Garazhë (e siguruar mire, dyer automatike dhe qasje drejt në banesë nga garazha)

ID e shpalljes: 00259

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 044/636-334
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim