Banesë 200m2 me qira te QAFA.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Josip Rela, te Qafa
Sipërfaqe: 200 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 200m2 me qira te QAFA.
Banesa gjendet afër Restaurant Sofra Bezi në Rr. Josip Rela, është mirë e mobiluar, ka edhe rezervuar uji dhe është në katin e III-të (nuk ka lift).
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Koridor
1. Banjo
1. WC
1. Shpajz
2. Ballkona

ID e shpalljes: 00306

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim