Banesë 64m2 me qira në Dragodan

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan Rr.Zagrebi
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 64m2 me qira në Dragodan.
Banesa gjendet në objektin e Pandora Tower dhe është në katin e III-të.
Në çmimin e qiras janë të përfshira të gjitha shpenzimet.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo


ID e shpalljes: 00275

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim