Banesë 72m2 me qira në qendër te MiniMax.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Perandori Dioklecian
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesë 72m2 me qira në qendër te MiniMax.
Banesa gjendet në objektin ku është edhe qendra tregtare MiniMax dhe është në katin e IX.
Banesa ka këtë renditje:

1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon


ID e shpalljes: 00321

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim