Banesë 80më me qira në Pejton.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Pejton, te Ambasada e Shqipëris
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 80më me qira në Pejton.
Banesa gjendet afër Ambasadës së Shqipëris dhe është ne katin e III-të.
Në çmim janë të përfshira të gjitha shpenzimet.
Banesa ka këtë renditje.
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon
1. Banjo

ID e shpalljes: 00289

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim