Banesë 80m2 me qira në lagjen Mati 1.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 80m2 me qira në lagjen Mati 1.
Banesa gjendet te rrethi I ri që lidh Matiqanin me rrugën B dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo
1.Ballkon

ID e shpalljes: 00280

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim