Banesë 84m2 me qira në Aktash.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Hajrullah Abdullahu
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 84m2 me qira në Aktash.
Banesa gjendet afër Universitetit ILIRIA, është mirë e mobiluar dhe është në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Shpajz
1. Ballkon
1. Garazhë (+40euro)

ID e shpalljes: 00304

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim