Banesë 93m2 me qira në lagjen Tophane.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Lidhja e Lezhes
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesë 93m2 me qira në lagjen Tophane.
Banesa gjendet në lagjen Tophane, afër hekurudhës dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon
1. Shpajz

ID e shpalljes: 00320

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim