Banesë EXLUZIVE me Qira ne Dardani te Bill Clinton

Jepet me qera nga: N.SH.ACCESS.BESIM Sot 07:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
*Banesa eshte sallon kuzhin dhe 1 dhom gjumi ne Dardani tek Ora, te sheshi Bill Clinton, kati 3 lifti punon rregullisht *Banesa është e kompletuar e renovuar, nxemje me termokos. *Banesa lëshohet me qira vetem per qift ose te huaj!

Banesa ka këtë rënditje:

1 Sallon me Kuzhinë

1 Dhomë gjumi,

1 Banjo ,

1 Ballkon

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 601 666 viber

E-mail: besim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim