Banesë dydhomëshe me qera Qender #3984

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila ndodhet afër kinemasë ABC, dhe mund te perdoret per zyre, ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin ndaras
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim