Banesë dydhomëshe me qera në Dardani #3986

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira në Dardani, banesa ndodhet te Santea, dhe ka kët renditje:

1 sallon
1 kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim