Banesë dydhomëshe me qera të Mati 1 #3997

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Mati 1, banesa ndodhet në rrugën “B”, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
1 dhomë gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim