Banesë dydhomëshe me qera të Qafa #3996

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: QAFA
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa dydhomëshe me qira te Qafa. Banesa ndodhet në rrugën e “UÇK”-së, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim