Banesë dydhomëshe me qira #3784 – Vellushë

Jepet me qera nga: Sadat 17 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Vellushë, rruga "Ismajl Dumoshi"
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
– Banesa ndodhet në katin e 5-të

Banesa ka:

– 1 sallon
– 1 dhomë gjumi
– kuzhinë
– 1 banjo
– shpajz
– ballkon
– nxemja me rrymë
– TV kabllovik
– internet
– klimë
– ujë 24h

* Shpenzimet e ujit dhe të mbeturinave i paguan pronari

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim