Banesë dydhomëshe me qira #3824 – Emshir

Jepet me qera nga: Sadat 18 Sht 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri (Emshir), banesat e EXDC, pranë UBT-së
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
– Banesa ndodhet në katin e 4-të

Banesa ka:

– 1 sallon
– 1 dhomë gjumi
– kuzhinë
– banjo
– ballkon
– nxemje qendrore
– ashensor
– TV kabllovik
– internet

* Shpenzimet e ashensortit dhe të mirëmbajtjes i paguan pronari

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim