Banesë dydhomëshe me qira BREG DIELLIT #3848

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: BREG DIELLIT
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Breg Diellit, e cila ndodhet ne katin e 2-të, banesa ka nxemje qendrore dhe ka këtë renditje:

1 sallon
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim