Banesë dydhomëshe me qira në Emshir #4010

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: EMSHIR
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa është ndërtim i EXDC-së, dhe ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin ndaras
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim