Banesë dydhomëshe me qira në Pejton #3980

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: PEJTON
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila ndodhet ne katin e parë dhe është e përshtatshme për ordinancë, zyre,ka nxemje qendrore.
Ka këtë renditje:

1 SALLON ME KUZHIN
1 DHOM
1 BANJO
1 BALLKON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim