Banesë dydhomëshe me qira në Qender #3981

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Qender, banesa ndodhet te 4 Llullat, afër Maxi-it, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim