Banesë dydhomëshe me qira në Ulpian #3982

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ULPIAN
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Ulpian, ne katin e 3-të, banesa ndodhet afër shkollës fillore “Hasan Prishtina” , dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim