Banesë dydhomëshe me qira ne Kalabri #4010

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: KALABRI (EMSHIR)
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Kalabri (Emshir). Banesa është ndërtim i EXDC-së dhe ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin ndaras
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim