Banesë dydhomëshe me qira te Qafa #3716

Jepet me qera nga: sadat 18 Sht 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qafë
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne katin e 7 dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon, nxemje qendrore, lift.

045286653
sadat@rings.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim