Banesë e rinovuar me qira në Dardani

Jepet me qera nga: Habib Habibi 13 Shk 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania, su 4/2 A1 nr. 19
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 2 dhomëshe me qira në Dardani.

-Plotësisht e rinovuar.
-Dhomë dite, dhomë gjumi, kuzhinë bashk me tryezari, banjo, korridor dhe ballkon.
-Jipet kryesisht për çifte dhe për kohë më të gjatë.
-Gjendet afër bashkësisë së tretë lokale në Dardani, Prishtinë.

Të interesuarit të lajmërohen në tel.: 044 169 359.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim