Banesë katërdhomëshe me qira #3799 – B. Diellit

Jepet me qera nga: Sadat 18 Sht 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit, rruga "Hajrullah Abdullahu"
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
– Banesa ndodhet në katin e 3-të

Banesa ka:

– 1 sallon
– 3 dhoma gjumi
– kuzhinë
– banjo
– 3 ballkona
– nxemja qendrore me rrymë
– TV kabllovik
– internet
– ujë 24h
– klimë
– parking të garantuar

* Pronari i paguan shpenzimet e rrymës, ujit, mbeturinave dhe të internetit (TV-kabllovikut).

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim