Banesë katërdhomëshe me qira Qender #3985

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira në Qender, banesa ndodhet prapa picerisë Aurora (piceria në rrugën “Xhorxh Bush”, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
3 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim