Banesë me QIRA te MATI 1, Ndertesa e ROYALIT

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Al Agency 04 Sht 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ns lagjen Mati 1, te rrethi i pare.
Banesa eshte ndertim i kompanise Royal eshte ne katin e 5 dhe eshte teresisht e mobiluar.

Banesa ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma gjumi

1 Banoj

1 Terase

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim