Banesë me Qera në Ulpianë

Jepet me qera nga: Bujar Statovci 01 Sht 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpianë D1-H1
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera ne lagjen Ulpiana ne D1-H1, Banesa leshohet per Student ose Familjar, Banesa ka 3dhma fjetje, 2terasa, kushin dhe depo, banjo dhe koridor, Ndriqim banesa ka ne dy anet Lindje,Perendim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim