Banesë me Qira ne Kalabri te Banesat e Exdc

Jepet me qera nga: N.SH."Access".Alfred 21 Maj 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrimi

Banesë me Qira ne Kalabri te Banesat e Exdc , te kolegji UBT, ne katin e 3-te e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi ka klime, ngrohje qendrore(termokos) dhe ka kete rendije:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim