Banesë me Qira ne Rrugen B te "Alko Grup"

Jepet me qera nga: N.SH."ACCESS" - Sali Sot 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qira Pent'haus ne rrugen b te "Alko Grup" ne katin e 7-te , e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete rendijt:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- 3 dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasa(100m²).

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045 622 262
049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim