Banesë me Qira ne Rrugen B te 13 Katshet

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH."ACCESS"- Sali Sot 06:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me Qira ne Rrugen B te 13 Katshet e mobiluar ne tersi ne katin e 4-te me kushte te mira banimi dhe ka kete rendije:

Banesa leshohet vetem per Familjar kontrat min 1.Vjeqare.

- Dhoma e dites me kuzhine,
- 1 Dhome gjumi,
- Banjo,
- Terasa,

Mund te na kontaktoni nga ora 09 - 19
tel:
045 /622 262
049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim