Banesë me Qira te "ROYAL" C15/11 - kati i II-te

Jepet me qera nga: Idriz Kuqi 14 Gsh 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga B, Banesat e "ROYAL", Objekti C15/11, Kati 2
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i ri, gjendet ne nje nga pjeset me te bukura te Qytetit, lagjja Mati 1/Rruga B, shume afer fakultetit teknik.
Eshte e mobiluar dhe e pashfrytezuar deri me tani.
Preferojme oferta me kohezgjatje se paku nje vit.
Çmimi i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim