Banesë me qera në lagjën Dardania afër Kurrizit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IShqipe Agency Dje 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagje e muhaxherëve
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni për patundshmëri iShqipe.
Leshojmë banesën me qera në lagjën: Dardania afër "Kurrizit"
Banesa është komplet e mobiluar me hapsirë 50m2 e cila ndodhët në katin nr:10 ashensori punon 24 orë.
Kategorizohët me ketë rënditje:
Dhomë gjumi
Sallon me kuzhinë
Banjo
dhe Balkon.
Qmimi:220€ i pa Negociushëm.
Oferta vlenë vetëm për (Familjarë)
Numrat e kontaktit janë:
Viber: +37744 199-309
044/199-309 049/705-464
E-mail: ishqipe.agency@hotmail.com
Për të gjitha ofertat e agjensionit tonë,informohuni në faqën tonë të facebookit:
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim