Banesë me qera ne B. Diellit

Jepet me qera nga: Bekim 23 Mar 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: B.Diellit "Enver Maloku" 100
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: PrishtinëLeshoj banese me qera, ka nje dhome ndeje me kuzhinë, nje dhome gjumi, koridori dhe banjoja. Banesa eshte e mobiluar dhe posedon te gjitha pajisjet per kuzhine dhe banjo.me nxemje qendrore per nxemje nuk paguani asgjë. Banesa gjendet ne B. e Diellit afer furres "Qerimi " 1.
044/233 559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim