Banesë me qera ne Dragodan Prishtinë

Jepet me qera nga: Mentor Llapashtica 13 Gsh 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet tek komuna e re ne Dragodan.Gjendet ne katin e 4 dhe posedon liftin.Nuk esht e mobiluar , përveq kuzhinës,ka dhomen e ndejes me kuzhin ,një dhomë te fjetjes , banjo te rreguluar,koridor dhe nje ballkon nga i cili duket shum bukur pamja e qytetit.Per me shum informata më kontaktoni ne numrat 049 305 518 ose
044 507 243
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim