Banesë me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Kontakt 25 Gsh 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera në rr. Bulevardi Deshmoret e Kombit Prishtinë, përballë AAK.
Banesa i posedon 2 dhoma dhe Sallon me kuzhine, gjithsejt 65 m2.
Banesa është e rinovuar dhe e mobiluar.
E përshtatshme për zyre.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Mob. 044/640-414
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim